Novinky

15
Máj
2023

Prínos restoratívnej justície do justičnej praxe

Pridané: 15.5.2023 11:56:18 Počet zobrazení: 196

Prínos restoratívnej justície do justičnej praxe Konzultačné a informačné centrum Edukos v spolupráci s Akadémia Policajného zboru v Bratislave a Incarceration Nations Network vo štvrtok 11.5.2023 zrealizovalo na pôde Akadémie Policajného zboru v Bratislave verejnú odbornú diskusiu spojenú s premietaním filmov na tému restoratívnej justície a drogovej strestnej politiky s názvom "Prínos restoratívnej justície do justičnej praxe".

Čítajte viac... Komentáre: 0

12
Apríl
2023

Odborná diskusia na tému restoratívnej justície

Pridané: 12.4.2023 11:41:51 Počet zobrazení: 218

Odborná diskusia na tému restoratívnej justície Konzultačné a informačné centrum EDUKOS si Vás dovoľuje pozvať na odbornú diskusiu spojenú s premietaním dokumentárnych filmov s názvom PRÍNOS RESTORATÍVNEJ JUSTÍCIE DO JUSTIČNEJ PRAXE.

Čítajte viac... Komentáre: 0

06
Február
2023

Nezabudnite na nás ani tento rok!

Pridané: 6.2.2023 08:54:04 Počet zobrazení: 259

Nezabudnite na nás ani tento rok! Milí priatelia Radi by sme Vás poprosili o darovanie 2%(3%) daní za rok 2022. Našu činnosť zrejme poznáte. Venujeme sa predovšetkým deťom zo sociálne slabšieho prostredia, organizujeme pre ne rôzne voľno-časové aktivity, tvorivé dielničky, poskytujeme im doučovanie, organizujeme besedy, výlety do prírody, športové popoludnia a pod. Okrem toho bezplatne poskytujeme sociálne, pracovné, právne a finančné poradenstvo sociálne odkázaným občanom, riešime s nimi problémy zadlženosti a exekúcií, sprevádzame ich na úrady, do škôl, pomáhame im pri vybavovaní osobných dokladov a riešime množstvo iných individuálnych potrieb klientov. Taktiež pre Vás poskytujeme bezplatné vzdelávacie aktivity v cudzích jazykoch (v angličtine a nemčine) ako aj PC kurzy pre začiatočníkov, v ktorých by sme radi bezplatne pokračovali aj budúci rok.

Čítajte viac... Komentáre: 0

14
December
2022

Kritické myslenie na internete

Pridané: 14.12.2022 13:05:00 Počet zobrazení: 290

Kritické myslenie na internete Dnes sme na ZŠ Petra Škrabáka zorganizovali ďalšiu časť aktivity Spoznajme nami nepoznané v rámci projektu VPRED, teto krát zameranú na kritický prístup k informáciám na internete, idetifikovanie hoaxov a dezinformácií. Súčasťou aktivity boli aj analytické a kreatívne úlohy, v rámci ktorých si ôsmaci zo ZŠ preopakovali hlavné charakteristiky dôveryhodných informácií z webu a sami vytvorili správy s vymysleným obsahom, ktoré však mali zaujať dôveryhodnou formou.

Čítajte viac... Komentáre: 0

05
December
2022

Filmová séria Uväznené národy na DVD

Pridané: 5.12.2022 09:51:34 Počet zobrazení: 280

Filmová séria Uväznené národy na DVD KIC EDUKOS v rámci projektu VPRED vyhotovil 50 dvd s aktuálnou filmovou sériou Uväznené národy, ktorú získal od jej autorky, Dr. Baz Dreisinger, v rámci projektu Spoločne za systémové zmeny v trestnej justícii. KIC EDUKOS s finančnou podporou MS SR filmovú sériu preložil do slovenčiny a otitulkoval. Filmová séria je momentálne prístupná na VIMEO profile KIC EDUKOS a na DVD.

Čítajte viac... Komentáre: 0

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie