Výstupy

1.) vytvorené počítačové centrum na dištančné vzdelávania,

2.) 2 notebooky na zapožičanie na dobu určitú notebooky žiakom na dištančné vzdelávanie,

3.) zorganizovaný jeden resocializačný program v rámci alternatívnych trestov,

4.) práca a pomoc klientom: pri hľadaní zamestnania - písaní žiadostí motivačných listov, CV atď. (26 klientov,90 konzultácií)

5.) Riešenie dlhov, exekúcií, bankrotov - celkove sme poskytli poradenstvo v rozsahu 72 konzultácií pre 19 klientov. Jednalo sa o komunikáciu s exekútormi, žiadosti splátkových kalendárov pri splácaní dlhov, žiadostí o zastavenie exekúcií, či zabezpečovanie elementárnych mesačných splátok.

6.) Vzdelávanie odkázaných skupín - jazykové kurzy, určené najmä dôchodcom a nezamestnaným v čase obmedzených kontaktov kvôli COVID 19. Kurz angličtiny I. (7 účastníkov) kurz angličtiny II. (5 účastníkov), kurz nemčiny (3 účastníci) kurz francúštiny (3 účastníci). PC kurz pre záujemcov o dištančné vzdelávanie pre hľadanie práce (3 účastníci),

7. Prevenčné aktivity - zamerané predovšetkým na odlákanie detí z ulice, upriamenie ich pozornosti na zmysluplné trávenie voľného čas, či zabránenie rizikám, ktoré na ne číhajú najmä v čase prázdnin a v čase voľna počas uzatvorenia škôl napr. "RAP a BEATBOX BATTLE", preventívna akivita "Riziká a nástrahy kyberpriestoru", klubové aktivity na rozvoj zručností, záujmu a talentu. 

8.) Preklad brožúry "Základné nápravno-výchovné zručnosti" - k stiahnutiu tu: Brožúra "Základné nápravno-výchovné zručnosti" 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie