SOP ĽZ – Kvalitní projektoví manažéri pre Oravu

Cieľ projektu:
Hlavným cieľom je vytvorenie tímu projektových manažérov, ktorí budú schopní osloviť svojich potenciálnych zamestnancov, napísať pre nich rozvojový projekt a po jeho schválení manažovať a koordinovať jeho realizáciu. Projekt si kladie za cieľ vytvorenie tímu mladých ľudí, ktorí budú nie len jazykovo zdatní, ale aj zdravo ambiciózni a dostatočne aktívni. Cieľom je na základe osobných pohovorov vygenerovať skupinu mladých ľudí, ktorí budú schopní poradiť pri predkladaní projektov a zabezpečiť preklad do jedného z projektových jazykov. Budú spôsobilí nie len po jazykovej stránke, ale aj po stránke finančného manažmentu, pretože prejdú odborným tréningom procesu projektovania. Súčasťou tréningu bude vypracovanie „vlastného" projektu – teda tím prejde aj cez učenie v praxi – budú pracovať na vytipovaných projektoch zo strategického plánu podľa aktuálnej projektovej výzvy, ktorá bude v dobe realizácie vyhlásená. Tento tím sa stane zároveň konzultačným a poradenským tímom ľudí, ktorí budú evidovaní ako poradcovia - odborníci s jazykovými znalosťami v databáze EDUKOS.


Cieľová skupina:
Osoby s nedostatočnou kvalifikáciou a absolventi, potenciálni zamestnávatelia a miestna samospráva s koncentráciou v regióne Orava.


Hlavné aktivity:

  • Technické dovybavenie kancelárie, výberové konania účastníkov
  • Školenia - komunikačný výcvik a výcvik asertivity, tvorba strategického plánu, finančný manažment, tvorba európskych – mäkkých – projektov a tvorba európskych investičných projektov, súčasťou tréningu bude vypracovanie „vlastného" projektu.
  • Vytvorenie zásobníka neúspešných projektov a priebežné monitorovanie projektov u partnerov
  • Vytvorenie tímu projektových poradcov/konzultantov
  • Poradenstvo a konzultácie pri tvorbe projektových návrhov
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie