Výstupy

 Z dôvodu pandémie sme nemohli projekt „Sieť" realizovať v zmysle našich plánov a museli sme hľadať a prijať náhradné riešenia. Napríklad aktivita so žiakmi 3. ročníkov v spolupráci s odborom školstva v Dolnom Kubíne bola obmedzená, deti sa na nej nemohli naučiť pripravenú pesničku. Rovnako sa nemohlo uskutočniť spoločné stretnutie odborníkov pomáhajúcich profesií Spoločne pomáhame". Na prípravách všetkých aktivít projektu sme pracovali už od marca a myslíme si, že by bolo na škodu niektoré výstupy nepredstaviť on-line. Preto si dovoľujeme zdieľať s vami krásnu pieseň, ktorú naspievala a nahrala naša externá lektorka/psychologička Deniska. Pieseň je primárne určená pre deti vo veku 10 – 12 rokov, no svojím vyžarovaním určite pohladí na duši každú bytosť. Nájdete ju tu.

Taktiež by sme radi upriamili pozornosť na vynikajúcu skladbu s videoklipom, ktorú zložil náš klient z vďačnosti k našej práci (zameranú na rešpekt, toleranciu a inakosť a zacielenú pre všetkých poslucháčov obľubujúcich repový štýl hudby od 14 do 40 rokov), ktorú nahral so svojou skupinou Faraon. Mala mať tiež premieru na už spomínanom stretnutí. Skladba má veľmi pozitívne ohlasy a v priebehu 1 dňa po zverejnení si ju pozrelo viac než 10 tisíc ľudí. Môžete si ju ako aj jeho príhovor vypočuť po prekliknutí tu.

"Čo nás odlišuje a čo spája"bola aktivita v rámci projektu Sieť zameraná na podporu pozitívneho vnímania seba, akceptáciu rozdielnosti a jedinečnosti každého, poznanie práv dieťata. Aktivita prebehla hravou formou a bola zrealizovaná v spolupráci s MSU Dolný Kubín - odbor školstva a ZŠ Petra Škrabáka v Dolnom Kubíne.Po aktivite dostali žiaci na hodine literatúry a výtvarnej výchovy priestor na svoje vyjadrenie sa k danej téme. Najlepšie práce boli ocenené. Prvé tri miesta ako aj fotky zo samotnej aktivity si môžete pozrieť v našej galérii tu

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie