Leonardo: Network

 

budú realizovať program a nadnárodné výmenné pracovné pobyty verejné aj privátne, cieľom ktorých bude vytvoriť kľúčové zručnosti v príprave odborníkov pre prácu s nevýhodnenými skupinami s nasledovným programom:

" />  Doba realizácie:  01. 08. 2009 – 31. 06. 2011  Cieľ projektu:  Cieľom projektu, ktorý predkladá partnertvo troch organizácií z Talianska, Francúzka a Slovenska je spoločne pripraviť najlepšie podmienky na budúcu multilaterárnu spoluprácu a transfer dobrej praxe. Aktivity sú zamerané na rozvoj mladistvých a dospelých odsúdených a na ich stabilitu v zamestaní podľa stratégie

 

Doba realizácie:

01. 08. 2009 – 31. 06. 2011

Cieľ projektu:

Cieľom projektu, ktorý predkladá partnertvo troch organizácií z Talianska, Francúzka a Slovenska je spoločne pripraviť najlepšie podmienky na budúcu multilaterárnu spoluprácu a transfer dobrej praxe. Aktivity sú zamerané na rozvoj mladistvých a dospelých odsúdených a na ich stabilitu v zamestaní podľa stratégie "integrovaný prístup na prípravu".

Partneri projektu

  • Techne /Taliansko, koordinátor/
  • Etcharry a Mission Locale /Francúzko/
  • EDUKOS /Slovensko/

 

  • 3 nadnárodné prípravné návštevy: zadefinovanie oblastí, obsahov, sietí, cieľových skupín, spoločných postupov, spoločných hodnotiacich systémov
  • C/o každý partner vyhotoví potrebné materály a ich preklady
  • Vydanie CD Rom, diseminácia v každej krajine prostredníctvom tlače, konferencií a seninárov
  • Každý partner bude realizovať svoje vlastné projektové aktivity od septembra 2009 do júla 2011, pripraví nadnárodné návštevy na ktorých sa predpripravia materiály.

Diseminácia: 3 tlačové konferencie do februára 2010, 3 semináre do júla 2011
V dňoch 21. a 22.septembra 2010 nás navštívili naši partneri projektu Leonardo programu LEONARDO-mobility Xavier Baylac a Fantxoa Hasteran z Etcharry vo Francúzsku.

Cieľom nášho spoločného stretnutia bolo pripraviť mobility pre francúzskych partnerov v období január – apríl 2011. Ich záujem sa sústredil predovšetkým na prácu v oblasti prevencie kriminality a okrem spoznania práce v našej organizácii prejavili záujem aj o stretnutie s predstaviteľmi miestnej samosprávy s cieľom vymeniť si s nimi skúsenosti z tejto oblasti. Okrem toho sme sa venovali aj príprave spoločného terminologického slovníka taliansko - francúzsko - anglicko slovenského, ktorý spoločne pripravujeme aj v spolupráci s partnermi z Talianska. Fotodokumentácia zo stretnutia.

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie