Späť

Nezabudnite na nás ani tento rok!

Pridané: 6.2.2023 08:54:04 Počet zobrazení: 244

06 Február 2023

Milí priatelia Radi by sme Vás poprosili o darovanie 2%(3%) daní za rok 2022. Našu činnosť zrejme poznáte. Venujeme sa predovšetkým deťom zo sociálne slabšieho prostredia, organizujeme pre ne rôzne voľno-časové aktivity, tvorivé dielničky, poskytujeme im doučovanie, organizujeme besedy, výlety do prírody, športové popoludnia a pod. Okrem toho bezplatne poskytujeme sociálne, pracovné, právne a finančné poradenstvo sociálne odkázaným občanom, riešime s nimi problémy zadlženosti a exekúcií, sprevádzame ich na úrady, do škôl, pomáhame im pri vybavovaní osobných dokladov a riešime množstvo iných individuálnych potrieb klientov. Taktiež pre Vás poskytujeme bezplatné vzdelávacie aktivity v cudzích jazykoch (v angličtine a nemčine) ako aj PC kurzy pre začiatočníkov, v ktorých by sme radi bezplatne pokračovali aj budúci rok.

Nezabudnite na nás ani tento rok!

V roku 2023 by sme sa chceli uchádzať o granty a dotácie na projekty pre tieto cieľové skupiny. Ku všetkému však potrebujeme dokladovať min. 5% spolufinancovanie. Keďže sa za služby, ktoré poskytujeme, neplatí, uchádzame sa o vašu priazeň.


Podklady pre darovanie %:


IČO: 37801848
Právna forma: občianske združenie
meno: Konzultačné a informačné centrum EDUKOS
Ulica: Jána Ťatliaka
Súpisné číslo: 2051/8
PSČ: 026 01
Obec: Dolný Kubín


Podklady nájdete aj na internete na našej stránke:
https://www.edukos.sk/2perce

 

Ďakujeme Vám
S pozdravom
Za vedenie OZ
Ing. Eva Vajzerová a Mgr. Ivana Kuželová

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie