Späť

Odborná diskusia na tému restoratívnej justície

Pridané: 12.4.2023 11:41:51 Počet zobrazení: 217

12 Apríl 2023

Konzultačné a informačné centrum EDUKOS si Vás dovoľuje pozvať na odbornú diskusiu spojenú s premietaním dokumentárnych filmov s názvom PRÍNOS RESTORATÍVNEJ JUSTÍCIE DO JUSTIČNEJ PRAXE.

Odborná diskusia na tému restoratívnej justície

Podujatie je výstupom projektu Iná cesta.

Cieľom podujatia je informovať odbornú a laickú verejnosť o význame a aplikácii princípov restoratívnej justície v rámci rôznych štádií trestného konania, ako aj špeciálne v kontexte drogovej trestnej politiky. Cieľovou skupinou podujatia sú odborníci pracujúci v trestnej, právnej, sociálnej a zdravotníckej oblasti ako aj laická verejnosť.

Podujatie sa koná 11.5.2023 na pôde AKADÉMIE POLICAJNÉHO ZBORU V BRATISLAVE, SKLABINSKÁ 1, 835 17 BRATISLAVA 35.

Účasť na podujatí je bezplatná, s možnosťou preplatenia obedu (do vyčerpania finančných zdrojov).

V prípade Vášho záujmu prosíme o potvrdenie účasti na podujatí do 30. 4. 2023 na tomto linku:

https://forms.gle/CBfm4xGKA2VkFhqh6

resp. cez tlačítko „rezervácia účasti" v pozvánke s programom tu: https://drive.google.com/file/d/1dMDb3LbhKEg6EKb74lbtDe3_6ps3MlCS/view?usp=share_link

Tešíme sa na Vašu účasť.

„Realizované s finančnou podporou Ministerstva spravodlivosti SR v rámci dotačného programu na presadzovanie, podporu a ochranu ľudských práv a slobôd a na predchádzanie všetkým formám diskriminácie, rasizmu, xenofóbie, antisemitizmu a ostatným prejavom intolerancie. Za obsah tohto dokumentu výlučne zodpovedá Konzultačné a informačné centrum EDUKOS"

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie