3. newsletter

Newsletter projektu PRE –Prison, Reintegration and Education.

3. Newsletter

Júl - september 2016

Milí kolegovia, partneri a priaznivci,

Radi by sme Vás priebežne informovali o realizácii nášho projektu prostredníctvom pravidelne uverejňovaného newsletter.

Taktiež by sme Vás radi požiadali, aby ste nám Vaše otázky alebo dotazy k danému projektu zaslali na nasledovnú e-mailovú adresu: edukos@edukos.sk. Pokiaľ si však v budúcnosti neželáte dostávať náš newletter, potom Vás žiadame, aby ste nás o tom upovedomili na hore uvedenej e-mailovej adrese.

1. „Väzenie, reintegráci, vzdelávanie. Výcviky na podporu sociálnej a pracovnej reintegrácie ľudí v a po výkone trestu odňatia slobody.

15/KA2AE/13563

Organizácie z piatich krajín rozvíjanú strategické partnerstvo a spolupracujú na tvorbe spoločných intelektuálnych výstupov v danej oblasti v období od 01.09.2015 – 31.08.2017 pod hore uvedeným projektovým titulom a číslom. Do projektu sú zapojené nasledujúce kooperujúce organizácie: Váltó-sáv Alapítvány (hlavný coordinator, Maďarsko), Nádacia Slawek (Poľsko), Rubikon Centrum(Česká republika), Edukos (Slovensko), Charitatívny a podporný fond „Garstyčios grūdas"(Litva). Viac informácií o organizáciách a danom projekte môžete nájsť na webovej stránke projeke:http://www.preproject.hu/ alebo webovej stránek EDUKOS na linku:

http://www.edukos.sk/index.php?lang=sk&page=show_page&level=37,0,0

2. Zrealizované výstupy projektu

Zatiaľ boli v projekte ukončené dva výstupy.

· Výcviky vo väzení – http://www.preproject.hu/O1.html

· Príležitosti na prípravu na prepustenie - http://www.preproject.hu/O2.html

Niektoré vybrané kapitoly z daných výstupov nájdete v budúcnosti aj na stránke KIC EDUKOS.

3. Tretie medzinárodné stretnutie projektových partnerov vo Varšave

Tretie stretnutie projektových partnerov sa konalo vo Varšave 28-29.09.2016. Témou stretnutia bolo spoločesnké scitliovavanie vo vzťahu k cieľovej skupine väzňov a bývalých väzňov.

Viac informácií o projektovom stretnutí môžete získať na webovej stránke projektu pod nasledujúcim linkom:

http://www.preproject.hu/3rd_int_meeting_program.html

Štvrté projektové stretnutie sa koná v Dolnom Kubíne vo februári 2017. Jeho témou je individuálne sprevádzanie klienta: mentoring; individuálny vývoj/výcviky a učebné stratégie.

3. Leták

Leták projektu môžete nájsť webovej stránke projektu: http://www.preproject.hu/leaflet.html, v angličtine, maďarčine a v jazykoch ostatných zúčastnených krajín.

Viac informácií o zúčastnených organizáciách môžete nájsť tu:http://www.preproject.hu/contact.html.

S pozdravom,

Tím EDUKOS

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie