Newsletters

Newsletter projektu PRE –Prison, Reintegration and Education.

1. newsletter

Marec 2016

Milí kolegovia, partneri a priaznivci,

Radi by sme Vás priebežne informovali o realizácii nášho projektu prostredníctvom pravidelne uverejňovaného newsletter.

Taktiež by sme Vás radi požiadali, aby ste nám Vaše otázky alebo dotazy k danému projektu zaslali na nasledovnú e-mailovú adresu: edukos@edukos.sk. Pokiaľ si však v budúcnosti neželáte dostávať náš newletter, potom Vás žiadame, aby ste nás o tom upovedomili na hore uvedenej e-mailovej adrese.

1. „Väzenie, reintegráci, vzdelávanie. Výcviky na podporu sociálnej a pracovnej reintegrácie ľudí v a po výkone trestu odňatia slobody.

15/KA2AE/13563

Organizácie z piatich krajín rozvíjanú strategické partnerstvo a spolupracujú na tvorbe spoločných intelektuálnych výstupov v danej oblasti v období od 01.09.2015 – 31.08.2017 pod hore uvedeným projektovým titulom a číslom. Do projektu sú zapojené nasledujúce kooperujúce organizácie: Váltó-sáv Alapítvány (hlavný coordinator, Maďarsko), Nádacia Slawek (Poľsko), Rubikon Centrum (Česká republika), Edukos (Slovensko), Charitatívny a podporný fond „Garstyčios grūdas" (Litva). Viac informácií o organizáciách a danom projekte môžete nájsť na webovej stránke projeke: http://www.preproject.hu/ alebo webovej stránek EDUKOS na linku:

 

2. Prvé medzinárodné stretnutie projektových partnerov v Budapešti

(09-11. 11. 2015)

Prvé stretnutie projektových partnerov sa konalo v Budapešti v novemberi 2015. Tému stretnutia boli výcviky vo väzení. Viac informácií o projektovom stretnutí môžete získať na webovej stránke projektu pod nasledujúcim linkom:

http://www.preproject.hu/1st_int_meeting_program.html

Stručné zhrnutie obsahu projektového stretnutia môžete nájsť na:

http://www.preproject.hu/1st_int_meeting_summary.html

Z výstupov prvého stretnutia bola vyhotovená brožúra, ktorá je dostupná v anglickom jazyku na nasledujúcom linku: http://www.preproject.hu/workshop_booklets.html. Stručné zhrnutie brožúry z workshop v angličtine a slovenčine ako aj v jazykoch ostatných zúčastnených krajín nájdene taktiež na tej istej podstránke projektu alebo priamo na stránke EDUKOS pod linkom:

http://www.edukos.sk/index.php?lang=sk&page=show_page&level=37,150,157

Druhé projektové stretnutie sa koná v Prahe 16-17.03.2016. Jeho témou sú možnosti a metodológia/metódy pre prípravu na prepustenie.

3. Leták

Leták projektu môžete nájsť webovej stránke projektu: http://www.preproject.hu/leaflet.html, v angličtine, maďarčine a v jazykoch ostatných zúčastnených krajín.

Viac informácií o zúčastnených organizáciách môžete nájsť tu: http://www.preproject.hu/contact.html.

S pozdravom,

Tím EDUKOS

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie